Emoční transformace

Dlouhodobá individuální spolupráce se mnou, zaměřena na uvolnění hlubokých traumat a bloků z dětství a našimi rodiči.

 

Od rodičů přijímáme určité rysy a vlastnosti.

Jsou to vlastnosti, které si oni ve svých životech do doby našeho početí osvojili a praktikovali je každý den. Dali nám to nejlepší, co do té doby uměli a naučili se. Vše co prožili tvoří 50% toho, kým jsme. I když se nám to nemusí líbit.

 

Druhých 50% tvoří naše osobnost – je to souhrn informací, učení, zkušeností a prožitků našeho života a i tu z velké části pomáhali formovat naši rodiče výchovou.

 

A proto považuji tento vztah – mezi námi a našimi rodiči – za základ našeho života. Kdybych nás přirovnala ke stromu, tak vztah s našimi rodiči představuje kořeny, ze kterých čerpáme sílu pro náš růst a vývoj. Rozhoduje do jisté míry o tom, jak se nám bude v životě dařit, jaké budou naše vztahy, naše zdraví a jak na tom budeme finančně.

 

Jak jsi se cítila jako dítě?

Prožívala jsi někdy pocity OPUŠTĚNÍ, ODMÍTNUTÍ, SMUTKU A NEPOCHOPENÍ? 

 Jak si se s nimi vypořádala? Mluvili jste s rodiči o tom, nebo jsi na to byla sama?

 

Vztah s našimi rodiči nás provází celým našim životem a my si z něj bereme to dobré i to špatné. Každý jsme jedinečná bytost a proto v našich vztazích zažíváme obojí, učíme se tím vážit si sami sebe i druhých a respektovat se navzájem.

Vzájemný respekt, pochopení a soucit jsou podle mě základní kameny pro spokojené vztahy. A teď ruku na srdce, máš takový vztah se svými rodiči? Pokud ano, je to skvělé a moc Ti to přeji, protože máš položen krásný základ pro harmonický vztah s partnerem i dětmi. A po tom všichni toužíme, žít spokojené vztahy.

Možná jsi ale v situaci, kdy tvůj vztah s rodiči není ideální. Možná je naopak dost hrozný. Možná, že jednoho nebo oba rodiče neustále odsuzuješ, něco na nich kritizuješ, vnímáš u nich hlavně ty vlastnosti, které v tobě vyvolávájí pocity nedostatečnosti, odmítnutí a nepochopení. Nebo neustále oni kritizují tebe a každá návštěva je pro tebe vyčerpávající a raději se jim vyhýbáš.

Možná, se na rodiče zlobíš nebo se za ně stydíš a možná je lituješ?

Možná si myslíš, že tvůj vztah s rodiči je v pohodě, ale potýkáš se se zdravotními, finančními nebo vztahovými problémy. I tady může být uložená jejich příčina – v dětství a nastavení o životě, které si sebou neseš.

Ať je to jakákoliv možnost, pak mám pro tebe důležitou informaci:

Nehledáme žádného viníka. Tvoji rodiče s láskou dělali to nejlepší co uměli. I oni si sebou nesou svá traumata a strachy. Proto je nebudeme soudit. 

Avšak toto nastavení, které do tebe promítli už ve svém životě nemusíš prožívat stále dokola.

 

UBLIŽUJE TO HLAVNĚ TOBĚ A TY, TO MŮŽEŠ ZMĚNIT. MŮŽEŠ UZDRAVIT TENTO VZTAH UVNITŘ SEBE.

Můžeš si všimnout, že se podobné nastavení, neustálé kritiky a hodnocení druhých, promítá do tvého vztahu s partnerem a dětmi. 

Nebo si přes svoji kritičnost nemůžeš žádného partnera najít a vybudovat dlouhodobý vztah?

Pokud je to tak, pojď se na to se mnou zaměřit.  Podíváme se na tvůj vztah s rodiči, s každým zvlášť a na tvé strachy, bloky a traumata z dětství.

Opečuješ své vnitřní dítě, které se cítilo nepochopené, nepřijaté, opuštěné, odmítnuté. Tvé emoční trauma, které doteď řídilo tvůj život uvolníme z tvého těla. 

Pocítíš úlevu, naplnění, klid, bezpečí. Dopřeješ si to, co ti v dětství nejvíce chybělo.

 

Co Ti přinese program emoční transformace? 

 

 • emoční stabilitu – vyrovnanost
 • Odhalíme příčinu tých potíží – největší trauma z dětství, kterými jsou – ODMÍTNUTÍ, OPUŠTĚNÍ, PONÍŽENÍ, KŘIVDA, ZRADA. jsou to spouštěči tvých potíží.
 • vnitřní klid
 • propojení sama se sebou – přestaneš se bát svých pocitů a vinit se, že neplníš očekávání druhých.
 • důvěru v sebe sama, věříš své intuici, svým touhám, svému srdci, dokážeš se s ním propojit a cítit, že jdeš správným (pro tebe) směrem
 • uvidíš svoji hodnotu už teď, aniž bys musela někomu něco dokazovat
 • uzdravíš vztah k sobě samé 
 • uzdravíš vztah s rodiči, což se pozitivně propíše do vztahu partnerem a dětmi.
 • uvidíš vzorce svých traumat ve výchově tvých dětí, které byli neprospěšné a budeš je moci změnit.
 • máš vnitřní sílu a odvahu na to, uskutečnit ve svém životě změny a žít svobodně podle toho, co chceš a ne podle toho, abys plnila očekávání druhých.
 • celkově se zlepší celý tvůj život a tvé tělo se začne uzdravovat.

Kdo jsem?

Jsem Jana Raichlová, holistická terapeutka

 

Sama jsem si prošla těžkými životními zkouškami a v dospělosti zjistila, že opakuji životní situace svých rodičů a rodinných příšlušníků.

Odžívala jsem znovu bolestivé zkušenosti ohledně zdraví, vztahů i financí.

Věděla jsem, že existuje cesta ven a začala jsem hledat. Četla jsem spoustu knih o osobním rozvoji, o tom, jak si svoji realitu tvoříme sami. O samouzdravení, o změnách finančních možností, ale neuměla jsem to dát do praxe. Stále jsem se držela v minulosti a v nastavení oběti – já za nic nemůžu, to okolnosti.

Až když jsem se začala pomocí terapií nořit hluboko do svých bolestí, strachů a traumat, viděla jsem stejně hluboké změny. Ty největší přišli, když jsem se ponořila do vztahu s rodiči. Najednou jsem jasně viděla, kdy se rozhoduji z pozice ublíženého dítěte nebo z pozice, já vám ukážu co dokážu.

Začala jsem si dovolovat jít vlastní cestou. Životem, který mě naplňuje, neustále rozvíjí a baví. A i když přijdou težší chvíle, já stojím pevně ve svém středu, vím kam směřuji. Zvládám tyto situace s jistotou v sebe samu, odvahou, svobodou a klidem.

Ty můžeš také, stát ve svém středu. Být pro sebe klidným přístavem, plným odvahy, vnitřní síly, životní energie, zdraví a hojnosti.

 

Těším se, že mohu být v tomto emočně transformačním čase tvojí průvodkyní.

 

Jak probíhá individuální spolupráce v programu emoční transformace?

5 online terapeutických setkání, cca po 14 dnech.

Na každém setkání se zaměříme na tvé dětství a tvůj vztah s rodiči. Individuálně se zaměříme na oblast tvého života, která ti nejméně funguje – zdravotní potíže, vztahy, práce nebo finance. Uvolníme příčinu tvých potíží, která pochází právě z dětství.

Po každém setkání zhodnotíš jak se cítíš a já ti pošlu několik otázek, které budou vycházet z předchozího sezení. Které ti pomohou z přenastavením myšlenkového vzorce, které tě stejně jako emoční trauma drželo v tvém problému.

Po celou dobu programu, tu pro tebe budu jako podpora na messengeru. Můžeš se tu na mě obrátit s otázkami ohledně průběhu intergrace po terapiích, a vším, co se týká naší spollupráce.

 

Co můžeš očekávat?

Po každé terapii probíhá proces, kdy se z těla uvolňuje trauma. Můžeš cítit únavu, více pocítit emoční výkyvy a nebo naopak nový příval energie, radosti a životní síly. Je to proces, který trvá přibližně 7 dní. Není potřeba měnit svůj běžný režim. Jen být k sobě laskavá a nechat vše přirozeně plynout.

Po týdnu změny ucítíš sama. Proto se budeme potkávat po 14 dnech, aby jsi měla čas vše v klidu integrovat.

Po projití programu budeš svůj vztah s rodiči vnímat úplně jinak. Nebudeš startovat, kvůli každé poznámce rodičů. Tvůj strach, projevit svůj názor, bude pryč. V jejich přítomnosti budeš klidná a vyrovnaná.

Budeš znát neprospěšné vzorce ze své výchovy a přestaneš je používat při výchově svých dětí.

Trauma a strachy, které tě držely v problémech se zdravím uvolníme a tím nastartujeme uzdravovací proces tvého těla.

Změníme nastavení, které se týká tvé prace a financí a drží tě v nespokojenosti.

Navíc tě můžu podpořit rozborem podle data narození, kdy ti doporučím potraviny a barvy – obleční, doplňků a interiéru – které tě podpoří ve tvém záměru.

Pár pravidel, které budeme dodržovat.

Domluvíme si termíny našich setkání – vždy alespoň datum a čas příštího setkání. Pokud na něj zapomeneš a neomluvíš se, zkracuješ si počet našich setkání. Je potřeba se omluvit ideálně alespoň 24h předem. Jsme lidi, takže nemoc samozdřejmě omlouvám, jen mi prosím dej vědět, že jsi nemocná a domluvíme nový termín až se uzdavíš.

Stejné pravidlo mám i já vůči tobě, takže pokud se na naši schůzku nedostavím já, dostaneš ode mně zpět na účet 2000Kč. S nemocí se na mně vztahuje stejné pravidlo jako na tebe.

Těším se na naší spolupráci, bude to jízda.

Cena je 15 000 Kč

Pro přihlášení do programu emoční transformace nebo domluvení termínu 20 minutové konzulatce zdrama mi prosím napiš do formuláře níže nebo na můj email: haromonie@janaraichlova.cz

Sleduj mně na sociálních sítích, ať ti nic neunikne: