Emoční transformace

Dlouhodobá individuální spolupráce se mnou, zaměřena na uvolnění hlubokých traumat a bloků z dětství a našimi rodiči. 

 

Od rodičů přijímáme určité rysy a vlastnosti.

Jsou to vlastnosti, které si oni ve svých životech do doby našeho početí osvojili a praktikovali je každý den. Dali nám to nejlepší, co do té doby uměli a naučili se. Vše co prožili, nás učili a jsou to základy toho, kým jsme. I když se nám to nemusí líbit.

 

Další část naší osobnosti – je souhrn informací, učení, zkušeností a prožitků našeho života a i tu z velké části pomáhali formovat naši rodiče výchovou.

 

A proto považuji tento vztah – mezi námi a našimi rodiči – za základ našeho života. Kdybych nás přirovnala ke stromu, tak vztah s našimi rodiči představuje kořeny, ze kterých čerpáme sílu pro náš růst a vývoj. Rozhoduje do jisté míry o tom, jak se nám bude v životě dařit, jaké budou naše vztahy, naše zdraví a jak na tom budeme finančně.

 

Jak jsi se cítila jako dítě?

Prožívala jsi někdy pocity OPUŠTĚNÍ, ODMÍTNUTÍ, SMUTKU A NEPOCHOPENÍ? 

Jak si se s nimi vypořádala? Mluvili jste s rodiči o tom, nebo jsi na to byla sama?

Cítila jsi se podporovaná, přijímaná se vším všudy a milovaná?

 

Vztah s našimi rodiči nás provází celým našim životem a my si z něj bereme to dobré i to špatné. Je naprosto zásadní pro naši sebelásku, sebevědomí a sebehodnoty. Od nich se odráží naše zivotní spokojenost a úspěch ve všech oblastech našeho života. 

Vzájemný respekt, pochopení a soucit jsou podle mě základní kameny pro spokojené vztahy. A teď ruku na srdce, máš takový vztah se svými rodiči? Pokud ano, je to skvělé a moc Ti to přeji, protože máš položen krásný základ pro harmonický vztah s partnerem i dětmi. A po tom všichni toužíme, žít spokojené vztahy.

Možná jsi ale v situaci, kdy tvůj vztah s rodiči není ideální. Možná je naopak dost hrozný. Možná, že jednoho nebo oba rodiče neustále odsuzuješ, něco na nich kritizuješ, vnímáš u nich hlavně ty vlastnosti, které v tobě vyvolávájí pocity nedostatečnosti, odmítnutí a nepochopení. Nebo neustále oni kritizují tebe a každá návštěva je pro tebe vyčerpávající a raději se jim vyhýbáš. 

Svěřuješ se jim se svým životem? S tím, co tě trápí a co právě řešíš nebo se jim nesvěřuješ, filtruješ a sdílíš jen povrchní, nedůležité události? Tak, aby tě nemohli kritizovat nebo tě litovat? 

Možná, se na rodiče zlobíš nebo se za ně stydíš a možná je lituješ?

Možná si myslíš, že tvůj vztah s rodiči je v pohodě, ale potýkáš se se zdravotními, finančními nebo vztahovými problémy. I tady může být uložená jejich příčina – v dětství a nastavení o životě, které si sebou neseš.

Ať je to jakákoliv možnost, pak mám pro tebe důležitou informaci:

Nehledáme žádného viníka. Tvoji rodiče s láskou dělali to nejlepší co uměli. I oni si sebou nesou svá traumata a strachy. Proto je nebudeme soudit. 

Avšak toto nastavení, které do tebe promítli už ve svém životě nemusíš prožívat stále dokola.

 

UBLIŽUJE TO HLAVNĚ TOBĚ A TY, TO MŮŽEŠ ZMĚNIT. MŮŽEŠ UZDRAVIT TENTO VZTAH UVNITŘ SEBE.

Můžeš si všimnout, že se podobné nastavení, neustálé kritiky a hodnocení druhých, promítá do tvého vztahu s partnerem a dětmi. 

Nebo si přes svoji kritičnost nemůžeš žádného partnera najít a vybudovat dlouhodobý vztah?

Pokud je to tak, pojď se na to se mnou zaměřit.  Podíváme se na tvůj vztah s rodiči, s každým zvlášť a na tvé strachy, bloky a traumata z dětství.

Opečuješ své vnitřní dítě, které se cítilo nepochopené, nepřijaté, opuštěné, odmítnuté. Tvé emoční trauma, které doteď řídilo tvůj život uvolníme z tvého těla. 

Pocítíš úlevu, naplnění, klid, bezpečí. Dopřeješ si to, co ti v dětství nejvíce chybělo.

 

Co Ti přinese program emoční transformace? 

 

 • emoční stabilitu – vyrovnanost
 • Odhalíme příčinu tých potíží – největší trauma z dětství, kterými jsou – ODMÍTNUTÍ, OPUŠTĚNÍ, PONÍŽENÍ, KŘIVDA, ZRADA. 
 • vnitřní klid
 • propojení sama se sebou – přestaneš se bát svých pocitů a vinit se, že neplníš očekávání druhých.
 • důvěru v sebe sama, věříš své intuici, svým touhám, svému srdci, dokážeš se s ním propojit a cítit, že jdeš správným (pro tebe) směrem
 • uvidíš svoji hodnotu už teď, aniž bys musela někomu něco dokazovat
 • uzdravíš vztah k sobě samé 
 • uzdravíš vztah s rodiči, což se pozitivně propíše do vztahu partnerem a dětmi.
 • uvidíš vzorce svých traumat ve výchově tvých dětí, které byli neprospěšné a budeš je moci změnit.
 • máš vnitřní sílu a odvahu na to, uskutečnit ve svém životě změny a žít svobodně podle toho, co chceš a ne podle toho, abys plnila očekávání druhých.
 • celkově se zlepší celý tvůj život a tvé tělo se začne uzdravovat.

Kdo jsem?

Jsem Jana Raichlová, Somatická koučka

 

Sama jsem si prošla těžkými životními zkouškami a v dospělosti zjistila, že opakuji životní situace svých rodičů a rodinných příšlušníků.

Odžívala jsem znovu bolestivé zkušenosti ohledně zdraví, vztahů i financí.

Věděla jsem, že existuje cesta ven a začala jsem hledat. Četla jsem spoustu knih o osobním rozvoji, o tom, jak si svoji realitu tvoříme sami. O samouzdravení, o změnách finančních možností, ale neuměla jsem to dát do praxe. Stále jsem se držela v minulosti a v nastavení oběti – já za nic nemůžu, to okolnosti.

Až když jsem se začala pomocí terapií nořit hluboko do svých bolestí, strachů a traumat, viděla jsem stejně hluboké změny. Ty největší přišli, když jsem se ponořila do vztahu s rodiči. Najednou jsem jasně viděla, kdy se rozhoduji z pozice ublíženého dítěte nebo z pozice, já vám ukážu co dokážu.

Začala jsem si dovolovat jít vlastní cestou. Životem, který mě naplňuje, neustále rozvíjí a baví. A i když přijdou težší chvíle, já stojím pevně ve svém středu, vím kam směřuji. Zvládám tyto situace s jistotou v sebe samu, odvahou, svobodou a klidem.

Ty můžeš také, stát ve svém středu. Být pro sebe klidným přístavem, plným odvahy, vnitřní síly, životní energie, zdraví a hojnosti.

 

Těším se, že mohu být v tomto emočně transformačním čase tvojí průvodkyní.

 

Jak probíhá individuální spolupráce v programu emoční transformace?

3 měsíční individuální spolupráce jedna na jednu. 6 online terapeutických setkání, cca po 14 dnech.

Individuálně se zaměříme na oblast tvého života, která ti nejméně funguje – zdravotní potíže, vztahy, práce nebo finance. Uvolníme příčinu tvých potíží, která pochází z dětství, období v děloze nebo rodové linie.

Po každém setkání zhodnotíš jak se cítíš a já ti pošlu několik otázek, které budou vycházet z předchozího sezení. Které ti pomohou z přenastavením myšlenkového vzorce, které tě stejně jako emoční trauma drželo v tvém problému.

Po celou dobu programu, tu pro tebe budu jako podpora na messengeru. Můžeš se tu na mě obrátit s otázkami ohledně průběhu intergrace po terapiích, a vším, co se týká naší spolupráce.

 

Co můžeš očekávat?

Po každé terapii probíhá proces integrace, kdy tvé tělo napolno uvolňuje trauma ze svého nervového systému. 

Můžeš cítit únavu, více pocítit emoční výkyvy a nebo naopak nový příval energie, radosti a životní síly. Je to proces, který trvá přibližně 7 dní. Není potřeba měnit svůj běžný režim. Jen být k sobě laskavá a nechat vše přirozeně plynout.Po týdnu změny ucítíš sama.

Proto se budeme potkávat po 14 dnech, aby jsi měla čas vše v klidu integrovat.

Po projití programu uvidíš svoji vlastní hodnotu. Tvá situacie, se kterou do spolupráce vstoupíš bude vyřešena.  

Budeš vnímat svoji emoční vyrovnanost.

Budeš znát neprospěšné vzorce ze své výchovy a přestaneš je používat při výchově svých dětí.

Trauma a strachy, které tě držely v problémech se zdravím uvolníme a tím nastartujeme uzdravovací proces tvého těla.

Změníme nastavení, které ti neslouží a drželo tě v životní nespokojenosti.

Těším se na naší spolupráci, bude to jízda.

Cena je 12 900 Kč

Cenu je možné rozdělit na  3 x 4 300Kč.

Pro přihlášení do programu emoční transformace je nutné domluvení termínu 20 minutové konzulatce zdrama, kde se poznáme a zjistíme, zda nám to spolu bude fungovat. 

Pro domluvení termínu mi napiš do formuláře níže svoji žádost, nebo na můj email: haromonie@janaraichlova.cz

Sleduj mně na sociálních sítích, ať ti nic neunikne: