Prožívá tvé dítě noční běsy? Žádné rady nepomáhají a ty jsi nešťastná, když vidíš své dítě vystrašené a nemůžeš mu pomoci? Rozhodně čti dál!

 

Noční běs

se projevuje děsem ve spánku. Dítě je vyděšené, pláče, křičí, má panickou hrůzu. Nejde probudit. Může kolem sebe mlátit, kopat nebo utíkat. Nic z toho si nepamatuje. Po jeho odeznění může bez problémů usnout. Tento stav se opakuje a nesouvisí s tím, co dítě prožívá v bdělém stavu. Přichází nenadále, často v cyklech.

Z mých zkušeností pochází příčina těchto nočních běsů z rodové linie, jde o zděděné trauma, které je aktivní v těle dítěte.

Často si pleteme noční běsy a noční můry, rozdíl je následující:

Noční můra

je vlastně zlý sen, který je často vyvolán nějakou událostí z běžného dne: strašidelný film, traumatická událost – autonehoda, hádky a jiné události. Dítě se probudí vyděšené až po tom, co prožilo sen. Má strach a pláče. Sen si pamatuje a ví co se stalo. 

Pokud se tyto noční můry opakují, je i v tomto případě vhodné najít příčinu. Zamyslet se nad svým emočním rozpoložením: Co prožívám? Kde v životě cítím strach? Kdy se cítím bezmocná? Prožívám tyto emoce každý den?

Rodič, hlavně maminka, a dítě jsou emočně hluboce propojené. Dítě nasává naše emoční nastavení jako houbu a zkrze něj se učí poznávat svět.

Cesta, jak uvolnit noční můry podle mě vede skrze zpracování vlastních strachů a emocí.

 

Chceš se dozvědět víc? Stáhni si pdf, kde najdeš informace a první pomoc při nočních běsech.

 

Na noční běsy/můry nemusíš být sama.

Nech se provést terapií, při které integrujeme emoce tvé i tvého dítěte. Dopřej si uvolnění a klid.

Terapie ti pomůže změnit pohled na noční běsy/můry dítěte. Pomůže ti uvidět, proč se to děje. Co cítí a potřebuje tvé zlatíčko a co se odehrává uvnitř tebe. Dodá ti sílu a sebedůvěru tuto situaci změnit.

Představ si, jak se ráno probouzíš odpočatá ve své posteli. Ty i tvé děťátko jste měli klidnou noc, a po ní další a další. Máte energii a elán na každý den a užívat si života.

 

Pojďme tomu příjít na kloub! 

 

Zarezervuj si u mě 20 minutovou konzultaci zdarma, kde se podíváme konkrétně na tvoji situaci a dozvíš se, jaké máš možnosti k uvolnění příčiny.

Ceny po skončení kampaně – pro objednávky od 16.1.2023 budou následující:

Zděděné trauma – 2800Kč                                  Integrace – 1800 Kč                                       Balíček Harmonie – 4200Kč

Kdo jsem?

 

Jsem holistická terapeutka

 

  • Mými klientkami jsou převážně ženy a děti
  • Ráda provedu i tebe. Najdeme příčinu tvé bolesti, komplikovaných vztahů a zdravotních obtíží.
  • Aktivujeme tvůj uzdravovací proces a změny se začnou dít.
  • Ráda najdu i u tvých dětí emoční příčinu jejích obtíží, tu uvolníme a tím nastartujeme jejich uzdravovací proces.
  • Vykroč se mnou na cestu plnou uvolnění, pochopení, klidu, emoční stability a zdraví.

 

Reference klientek, které pocítily změny ve svém životě

,,Tuto terapii vnímám jako velice intimní a důležitou”

 

Pokud v životě řešíte nesoulad, cyklí se vám životní situace, zároveň na sobě pracujete a nevíte, jak z toho všeho ven.

Tak přesně tato metoda by vám mohla krásně sednout a pomoci rozpustit vaše traumata. Jana umí vytvořit bezpečný přátelský prostor a podpoří vás na cestě dál.

Eva Jurečková

,,Nevěděla jsem, jak se s nesrozumitelnou situací vnitřně vyrovnat”

 

Janička je úžasná bytost s darem vhledu a napojení na druhé. Dokáže nejen vystihnout, co je třeba v nepřehledné situaci řešit jako první, ale také jak to řešit, aby se člověk opravdu posunul.

Ještě zpětně jsem se vracela k tomu, co jsme spolu řešily, a dlouho ve mně zůstával pocit uzemnění, klidu a spočinutí v proudu života.

Hana Ryšavá

,,Dostaly jsme se k tématu, které už dlouho volalo po mé pozornosti.”

Jana postupuje velmi šetrně. Hledala způsoby, jak se se mnou do tématu ponořit a dostat se tak daleko, jak to pro mě bylo v tu chvíli přijatelné. Celý proces ještě trochu „dobíhal“ následující dny.

Na fyzické úrovni mě příjemně překvapilo zejména větší propojení s pánevním dnem.Tuto techniku můžu doporučit a s Janou obzvlášť.

Petra Holubová

,,Byla jsem ponořená úplně do nitra sebe sama.”

Janička má schopnost trpělivě vyčkávat, až budu úplně tam dole, a jakmile už to hloub nejde, hodí mi svými otázkami lano a pomalu a jemně vytahuje nahoru.

Je to opravdu niterná práce, byla jsem s tebou na dně sebe sama. Já to takto se svými klienty neumím a nedělám.

Silvie Součková

Vstup se mnou do svého nitra

Nastartuj svůj uzdravovací proces