Rozhodněte se! Pro zdraví, lásku a radujte se ze života.

Uvěřte tomu a dokážete to, stejně jako jsem to dokázala já.

Jsem Jana Raichlová, Holistická terapeutka

 

Přes proces vlastního uzdravování jsem se dostala k provádění žen a k nastartování jejich uzdravovacího procesu a podpory v jejich životech k plnění jejich snů a k pomoci se zdravím i jejich dětem.

Jsem neskutečně vděčná, že mohu ženám vracet do jejich života, radost, zdraví, víru, sebedůvěru, klid a emoční stabilitu.

Jsem žena, manželka a matka a v životě jsem toho už hodně překonala.

Z obezity jsem se dostla na normální váhu, kterou si bez diet udržuji. Prošla jsem vztahovou krizí, která nakonec náš vztah velice prohloubila a posílila a já jsem neskonale šťastná za muže, kterého mám. Prožila jsem si přerušení těhotenství ve 14 týdnu pro neslučitelnou genetickou vadu se životem. Náročné těhotenství, které končilo předčasným porodem s dobrým koncem. Interupcí a dalšími životními těžkostmi.

Rozhodně vím, že nejsem jedinná na světě, kdo má podobné zkušenosti. Ale říkám ti to, abys věděla, že mám pro tebe obrovské pochopení. Rozumím tvým pocitům, když jsi si dávala vše za vinu nebo měla chuť vinit všechny ostatní.

Situace, kdy jsi vyčerpaná a nevíš jak dál. Radost střídá smutek a vztek. Bezmoc a pocity lítosti a selhání.

Ale VŠECHNO, ÚPLNĚ VŠECHNO, LZE ZMĚNIT. 

Jak by ti bylo, kdyby jsi dokázala na vše ve svém životě koukat z nadhledem a cítít vděčnost, protože bez těhto prožitků, to nejsi ty?

Cítila jsi se naplněná, vděčná, vyrovnaná sama se sebou a s láskou k sobě. Provázela by tě životem TVÁ VNITŘNÍ SÍLA a důvěra v sama sebe.

Já jsem to udělala a začala jsem postupně uzdravovat svoje emoce a protože je vše propojené, začalo se uzdravovat i moje tělo.

Rozloučila jsem se s PMS, s bolestivou menstruací, občasnými migrénami. Brýle už nosím jen v zimě na řízení a to jsem měla v 15 letech 5dioptrií. A mohla bych pokračovat.

To všechno můžeš ty také, stačí se jen rozhodnout a jit do toho.

 

 

Při konzultacích se svými klientkami pracuji se dvěma metodami: 

Metafyzickou Anatomií – MAT

Její autorku je Evette Rose. Tato metoda přináší nástroje, aby citlivě uvolnila trauma z našeho těla. Trauma v této metodě chápeme jako jakoukoliv životní situaci, kdy jsme se cítili nepříjemně, ve stresu nebo v ohrožení života. Například úraz, šikana, úmrtí blíké osoby, útok, hádky v rodině, svědectví nepříjemné situace, nehoda a mnohé další.

Bolest, kterou cítíme, vidí jako příznak traumatu, které je v těle nadále aktivní. 

Trauma si nemusíme pamatovat. Při terapii se dostaneme k pocitu, který jsme v dané situaci prožívali a ke kterému můžeme pociťovat i odpor.

Během traumatické situace se tělo snaží ochránit spuštěním série instinktů, jako je například boj, útěk nebo schování se a ty se následně spojí s pocity, například s osamělostí, beznadějí či bezmocí.

Pokud si tělo neuvědomí, že nebezpečí už pominulo, pak v něm spuštěné instikty a emoční stres nadále pracují a přetěžují v organismu místa, kde jsou nadále aktivní.

To se může projevovat fyzickou bolestí, nemocí, strachy, panikou nebo emoční nerovnováhou.

MAT pracuje přímo s důvody, které tělu brání, aby se mohlo začít uzdravovat. Po uvolnění traumatu tělo samovolně rozpojí neuronová spojení, ve kterých probíhaly reakce ovlivněné traumatem a naváže spojení nová a pozitivní. MAT se nesnaží změnit myšlenky a názory, kterých máme nespočetně. Uvolní zdroj, ze kterého pochází a změna proběhne jako důsledek tohoto uvolnění.

Reference klientek, které pocítily změny ve svém životě

,,Na Janke si veľmi vážim jej ľudskosť, profesionalitu, ochotu, schopnosť dodať odvahu a nadhľad.”

Janka má výborný cit na to, kde treba ísť ešte do hĺbky, kde to ešte nie je ukončené a kde sa naopak zastaviť. Na Janke si veľmi vážim jej ľudskosť, profesionalitu, ochotu, schopnosť dodať odvahu a nadhľad. Človek má s ňou pocit akoby ho matersky, nežne a súcitne sprevádzala celou jeho cestou. Ďakujem Jani za každé uvedomenie s tebou a tvojou oporou.

Zuzana Lišková

,,Tak mě to zasáhlo, že jsem prostě věděla, že mi pomůžeš.”

Věřila jsem ti. Moje duše věděla, že mi pomůžeš, i když jsem nevěděla, jak bude terapie probíhat, a zažila jsem velkou sílu. Řekla bych, že tvoje silné stránky jsou pochopení problému, podpora a vytvoření důvěrného prostředí.

Eva Jurečková

Napište mi, ráda podpořím i vás.

Sledujte mně na sociálních sítích, ať vám nic neunikne: