Ponoř se do sebe a nastartuj svůj uzdravovací proces

Terapeutické sezení

 

Často vidíme a cítíme co nás v životě pálí, ale neumíme z toho sami najít cestu ven, protože jsme si v životě prošli spoustou zranění a šrámů, které nás tolik bolí, že nám nedovolují najít k sobě cestu a opět si věřit a uzdravit se.

– Necítíme se spokojené sami se sebou, srovnáváme se a kritizujeme se, přestáváme se mít rády a hledáme a vyžadujeme lásku, chválu, pochopení a respekt od ostatních, aby jsme dositili co nám chybí uvnitř.

– Srovnáváme se jako matky, nedůvěřujeme si, že sebe a své dítě známe nejlépe. Dostáváme dobře míněné rady, jak máme své děti vychovávat a někdy jim v dobré víře podlehneme. Pak napravujeme co se dá a hledáme důvěru ve svou intuici a spojení se svým dítětem. Hledáme cestu k sobě navzájem a toužíme po bezpečí, lásce, klidu, uvolnění a radosti ze života.

– Natolik jsme se po cestě ztratili sami v sobě, že nevnímáme naše tělo, které na nás skrz naše bolesti a nemoce křičí ,, Tady jsem, poslouchej mě, vnímej mě, miluj mě, ať se zase můžu uzdravit a prožijeme spolu dlouhý a radostný život. „

To vše nás odpojuje od nás samotných, od naší intuice, od našeho zdraví, a propisuje se to v našich životech celkem nenápadně a postupně se to stupňuje, dokud nepoznáme, že s tím máme začít něco dělat.

Naštěstí spoustu situací v životě lze napravit nebo přeměnit v náš prospěch.

STAČÍ SE ROZHODNOUT a změna k uzdavení ve všech oblastech života může začít.

Vnímej sama sebe, uzdrav se a prociť úlevu, klid a radost.

 

Naštěstí má každá situace příčinu a tím pádem i řešení a můj instikt stopaře mě zavede přímo k ní.

S tvým svolením se propojím s tvým energetickým tělem a navnímám, kde se ukrývá příčina tvé bolesti a ty si uvědomíš své emoce a instinkty, které jsou s ní propojené. 

Často v nás vládne vnitřní rozpor a odpor k dané situaci nebo emocím a s tím vším budeme pracovat, aby jsi si na konci našeho společně stráveného času prožila a cítila klid a úlevu uvnitř sebe. 

Započne tvá nová verze, tvoje já, které se uzdravuje, důvěřuje si a má radost ze života. Spojuje se opět se svým tělem a intuicí a naslouchá jim.

Vnímej sama sebe. Uzdrav se.

 

Konzultace

Na konzultacích si se svými klientkami tykám, protože tykání podporuje uvolněnost a otevřenost.

Konzultace probíhají online, kdy jsme obě ve svém bezpečné prostoru, a je jedno v jaké části naší země nebo planety jsme. Nemusíš za mnou jedzit přes celou republiku.

Konzultace proběhne přes Google meet. 15 min před začátkem ti pošlu odkaz. Pokud ti google meet nevyhovuje, pak využívám i skype, messenger, whats up.

Konzultace trvá přibližně 90-120 minut.

Prosím, na konzultaci přijď včas. Pokud se ti termín nebude hodit, omluv se nejdéle 24h předem. (v případě nemoci se omluv prosím také včas)

Cena je 3000 Kč (125 euro) za konultaci.

Konzultace je možné objednat přes emailovou adresu: harmonie@janaraichlova.cz nebo přes messenger.

Odkaz na moji facebokovu stránku, abyste mi mohli napsat je zde: https://www.facebook.com/zivotniklid . Nebo použijte formulář na konci této stránky.

Reference klientek, které pocítily změny ve svém životě

,,Tuto terapii vnímám jako velice intimní a důležitou”

 

Pokud v životě řešíte nesoulad, cyklí se vám životní situace, zároveň na sobě pracujete a nevíte, jak z toho všeho ven.

Tak přesně tato metoda by vám mohla krásně sednout a pomoci rozpustit vaše traumata. Jana umí vytvořit bezpečný přátelský prostor a podpoří vás na cestě dál.

Eva Jurečková

,,Nevěděla jsem, jak se s nesrozumitelnou situací vnitřně vyrovnat”

 

Janička je úžasná bytost s darem vhledu a napojení na druhé. Dokáže nejen vystihnout, co je třeba v nepřehledné situaci řešit jako první, ale také jak to řešit, aby se člověk opravdu posunul.

Ještě zpětně jsem se vracela k tomu, co jsme spolu řešily, a dlouho ve mně zůstával pocit uzemnění, klidu a spočinutí v proudu života.

Hana Ryšavá

,,Dostaly jsme se k tématu, které už dlouho volalo po mé pozornosti.”

Jana postupuje velmi šetrně. Hledala způsoby, jak se se mnou do tématu ponořit a dostat se tak daleko, jak to pro mě bylo v tu chvíli přijatelné. Celý proces ještě trochu „dobíhal“ následující dny.

Na fyzické úrovni mě příjemně překvapilo zejména větší propojení s pánevním dnem.Tuto techniku můžu doporučit a s Janou obzvlášť.

Petra Holubová

,,Byla jsem ponořená úplně do nitra sebe sama.”

Janička má schopnost trpělivě vyčkávat, až budu úplně tam dole, a jakmile už to hloub nejde, hodí mi svými otázkami lano a pomalu a jemně vytahuje nahoru.

Je to opravdu niterná práce, byla jsem s tebou na dně sebe sama. Já to takto se svými klienty neumím a nedělám.

Silvie Součková

Vstup se mnou do svého nitra

Nastartuj svůj uzdravovací proces

 Metafyzická Anatomie – MAT

Představuji ti metodu, se kterou velice ráda pracuji při konzultacích se svými klientkami.

Metafyzická anatomie, jejíž autorkou je Evette Rose, přináší nástroje, aby citlivě uvolňovala trauma z našeho těla. Bolest kterou cítíme, vidí jako příznak traumatu, které je v těle nadále aktivní, bez nutnosti znovu prožívat jeho bolestivé okolnosti.

Trauma si ani člověk nemusí pamatovat, ale při terapii se dostane k pocitu, který v daném období prožíval, který situace vyvolala a ke kterému může pociťovat odpor.

Traumatem se rozumí přímo situace, kterou člověk prožil, při níž cítil ohrožení, omezení. Například nějaký úraz, šikana, úmrtí blízké osoby, útok, čelení dlouhodobému stresu, svědectví při nehodě.. apod. Některá traumata mohou být ovlivňována již prožitky traumat rodičů, prarodičů, která nás mohou ovlivňovat nekolik generací zpátky, jak dokazují poznatky epigenetiky.

Někdy si takové trauma člověk ani nemusí pamatovat. Při terapii se ale dostane k pocitu, který v daném období prožíval, který situace vyvolala.

Během traumatické situace se tělo snaží ochránit spuštěním série instinktů, jako je například boj, útěk nebo schovávání se. Ty se následně spojí s pocity, například s osamělostí, beznadějí či bezmocí.

Lidé kvůli dlouhodobému potlačování pocitů a fyzických reakcí téměř ztratili schopnost trauma uvolnit přirozeně. Tělo si tudíž neuvědomuje, že nebezpečí už pominulo a spuštěné instinkty a emoční stres v těle dál pracují a přetěžují v organismu místa, kde jsou aktivní.“

MAT pracuje přímo s důvody, které tělu brání, aby se mohlo začít uzdravovat. Po uvolnění traumatu tělo samovolně rozpojí  neuronová spojení, ve kterých probíhaly reakce ovlivněné traumatem a naváže spojení nová a pozitivní. MAT se nesnaží změnit myšlenky a názory, kterých máme nespočetně – uvolní zdroj, ze kterého pochází a změna proběhne jako důsledek tohoto uvolnění.“

Na jakých úrovních MAT pracuje:

Na úrovni EMOČNÍ – uvolňuje emoce a nastolí emoční rovnováhu i stabilitu

Na úrovni FYZICKÉ – instinkty těla, limbický systém, plazí mozek, dědičné zatížení

Na úrovni MENTÁLNÍ – různé strachy, včetně strachu z úspěchu, sabotování sebe sama

Na úrovni DUCHOVNÍ – rozpojení s lidmi, se kterými jsme nějak spojeni, ale nemáme z tohoto spojení dobrý pocit.

***********************************************

Jak vám tyto terapie mohou pomoci? – MAT pomůže vyřešit bloky fyzické i emoční. Podpoří v uzdravení, zbavuje strachu a nedostatku sebevědomí. Je též velkou pomocí při léčbě různých závislostí.

MAT nenahrazuje péči odborných lékařů či psychoterapeutů.

Zdroj, ze kterého jsem čerpala informace odbornému popisu této techniky je její lektorka Veronika Barkoci – www.kodyvasiduse.cz